Aklınızda hiç bir soru işareti kalmasın

- Ürünlerinizin kapımıza bozulmadan geleceğini nasıl garanti edebiliyorsunuz ?

Ürünlerimiz anlaşmalı bir kargo şirketi ile kapınıza kadar teslim edilmektedir. Kargoya verilen ürünler kesinlikle taze ve yeni hazırlanmış ürünlerdir. Özel haznelerde şoklanmış olarak saklandığından dolayı dış ortamdaki havadan etkilenmeden uzun bir süre tazeliğini koruyabilmektedir. Kargo şirketi ile olan özel bir anlaşmamız sayesinde de kargonuz en geç 24 saat içinde kapınızda olacaktır.

- Farklı ödeme şekilleriniz bulunuyor mu?

Ödeme şekillerimiz Banka havalesi ve Kredi kartı şeklindedir. Yola çıkan ürünün iadesi mümkün olmayacağından dolayı ödemeyi peşin almak zorundayız. Ürün, ödemeniz onaylandıktan sonra gönderilecektir.

- İnegöl'ün en güzel köftesi sizde mi ?

İnegöl' içerisindeki tüm kasaplar ve restaurantlar inegöl köftesini başarılı bir şekilde sunmaktadır. Zevkler ve renkler tartışılamayacağı için en güzel köfte kavramı görecelidir. Fakat emin olabileceğimiz bir şey var ise; sizin marketten alacağınız taklit inegöl köftesinden kat kat lezzetli olacaktır.

- Kargo geldiğinde evde olmazsam ne olacak?

Kargo şirketleri eve teslimatın başarısız olması karşısında ürünü kargo şubesine teslim etmektedir. Kargo şubesinden en kısa zamanda almanızı tavsiye ederiz.

Design and Coding magicleaves.com